برای نمایش بهتر ویدیو، یکبار آن را پخش و سپس متوقف کنید و بعد از گذشت چند ثانیه دوباره پخش کنید.

برای شرکت در دوره حضوری و آنلاین استراتژی کلیک کنید

همین حالا با تخفیف ثبت نام کنید

فرصت کوتاه تا برگزاری اولین جلسه دوره استراتژی مهر ماه

روز
ساعت
متاسفیم زمان ثبت نام به پایان رسیده است.

نظر دانشجویانی که در این دوره شرکت کرده اند

چه استراتژی در این دوره آموزش داده می شود ؟

در این دوره شما استراتژی شخصی خود مهندس مهری را آموزش میبینید  که ترکیبی از امواج الیوت، پرایس اکشن و اندیکاتور ها ی حرفه ای می باشد.

این استراتژی در بازار بورس ایران با استفاده از فیلتری که داخل کلاس به شما عزیزان ارائه داده می شود روی سهام هایی نقدپذیری که فیلتر ارائه می کند بصورت کاملا زنده تست می شود و نقاط ورود و خروج و سناریو های پیش روی آن هارا  در کنار هم بدست  خواهیم آورد.

سرفصل های دوره حضوری و آنلاین که به همراه استراتژی آموزش داده می شود

آموزش جامع امواج الیوت

آموزش جامع پرایس اکشن

آموزش فیبوناچی و ابزار های مهم

آموزش های مقدماتی

این دوره مناسب چه افرادی است ؟

فرقی نمیکند شما در چه سطحی قرار دارید زیرا قرار است استراتژی جدیدی که کاملا اختصاصی و منعطف است را بیاموزید و به همین خاطر مطالب بصورت پایه ای به شما آموزش داده می شوند. برای صرفه جویی در زمان و انرژی دانشجویان عزیز و پرداختن به مسائل مهم در کلاس، یعنی بررسی، تحلیل و پیش بینی آینده سهم ها، ۷ ساعت آموزش پایه ای و حرفه ای در پنل شما عزیزان در سایت قرار داده شده است که باید آن هارا مشاهده کنید .

مشاهده ویدیو ها به این دلیل ضرورت دارد که مطالب به دلیل پیچیدگی و اهمیت زیاد در استراتژی نیازمند تمرین  و تکرار و پس زمینه ذهنی می باشد تا مطلب به درستی درک شود و سر کلاس بصورت آنلاین یا حضوری به  تکرار و تست کردن مطالب برای درک عمیق تر پرداخته می شود.

با ثبت نام در این کلاس از ما فیلتر سهم های نقد پذیر به همراه تحلیل آنها را هدیه بگیرید!

در کلاس حضوری و آنلاین با ارائه فیلتر سهم های نقد پذیر و مستعد به تحلیل آنها مطابق با استراتژی می پردازیم و شما عزیزان لذت چشیدن سود واقعی را تجربه خواهید کرد.

فیلتر سهم های مستعد + پشتیبانی در طول دوره + آموزش های جامع (پرایس اکشن، امواج الیوت و اندیکاتور های حرفه ای )

از جمله مواردی است که در کلاس به همراه استراتژی به شما عزیزان ارائه داده خواهد شد.

در کنار هم بهترین ها را خلق خواهیم کرد .
یوسف مهری

بنده سالهای زیادی آموزش دیدم و آزمون و خطا کردم و نتیجه شد استراتژی که بار ها تستش کردم و این استراتژی تونست برای من میلیارد ها تومن پول خلق کنه، حالا با آموزشش میخوام که افراد بیشتری بتونن لذت واقعی سود زیادو بچشن و زندگیشونو عوض کنن. اگر به دنبال تغییر نه تنها توی معامله گری بلکه توی زندگی مالیت هستی، توی کلاس منتظرت هستم .
یوسف مهری
تحلیلگر و مدرس بازار های مالی

اطلاع از سایر دوره های آنلاین و حضوری

0