تحلیل برکت و روند بازار

برای پخش بهتر اجازه لود شدن صفحه را بدهید و سپس دکمه پخش را بفشارید

دوره جدید استراتژی روز شنبه برای کلاس حضوری و روز یکشنبه برای کلاس آنلاین آغاز می شود.

نظر دانشجویان دوره های قبلی در مجموعه آوا جهانی

آموزش مقدماتی و ابزار تحلیل

کار با ره آورد، کار با tsetmc

اندیکاتور های حرفه ای

تشخیص واگرایی، آموزش جامع اندیکاتور های کاربردی در استراتژی، تنظیمات اختصاصی

آموزش پرایس اکشن

ماهیت کندل، انواع الگو ها، انتقال دیدگاه متفاوت و رفع باگ های پرایس اکشن

آموزش امواج الیوت

فیبوناچی های اصلاحی و..، شخصیت امواج، درک امواج و رفع باگ های موجود در الیوت

چه استراتژی در این دوره آموزش داده می شود ؟

در این دوره شما استراتژی شخصی خود مهندس مهری را آموزش میبینید  که ترکیبی از امواج الیوت، پرایس اکشن و اندیکاتور ها ی حرفه ای می باشد.

این استراتژی در بازار بورس ایران با استفاده از فیلتری که داخل کلاس به شما عزیزان ارائه داده می شود روی سهام هایی نقدپذیری که فیلتر ارائه می کند بصورت کاملا زنده تست می شود و نقاط ورود و خروج و سناریو های پیش روی آن هارا  در کنار هم بدست  خواهیم آورد

این دوره مناسب چه افرادی است ؟

فرقی نمیکند شما در چه سطحی قرار دارید زیرا قرار است استراتژی جدیدی که کاملا اختصاصی و منعطف است را بیاموزید و به همین خاطر مطالب بصورت پایه ای به شما آموزش داده می شوند. برای صرفه جویی در زمان و انرژی دانشجویان عزیز و پرداختن به مسائل مهم در کلاس، یعنی بررسی، تحلیل و پیش بینی آینده سهم ها، ۷ ساعت آموزش پایه ای و حرفه ای در پنل شما عزیزان در سایت قرار داده شده است که باید آن هارا مشاهده کنید .

مشاهده ویدیو ها به این دلیل ضرورت دارد که مطالب به دلیل پیچیدگی و اهمیت زیاد در استراتژی نیازمند تمرین  و تکرار و پس زمینه ذهنی می باشد تا مطلب به درستی درک شود و سر کلاس بصورت آنلاین یا حضوری به  تکرار و تست کردن مطالب برای درک عمیق تر پرداخته می شود.

 

با ثبت نام در این کلاس از ما فیلتر سهم های نقد پذیر به همراه تحلیل آنها را هدیه بگیرید!

در کلاس حضوری و آنلاین با ارائه فیلتر سهم های نقد پذیر و مستعد به تحلیل آنها مطابق با استراتژی می پردازیم و شما عزیزان لذت چشیدن سود واقعی را تجربه خواهید کرد.

فیلتر سهم های مستعد + پشتیبانی در طول دوره + آموزش های جامع (پرایس اکشن، امواج الیوت و اندیکاتور های حرفه ای )

از جمله مواردی است که در کلاس به همراه استراتژی به شما عزیزان ارائه داده خواهد شد.

بنده سالهای زیادی آموزش دیدم و آزمون و خطا کردم و نتیجه شد استراتژی که بار ها تستش کردم و این استراتژی تونست برای من میلیارد ها تومن پول خلق کنه، حالا با آموزشش میخوام که افراد بیشتری بتونن لذت واقعی سود زیادو بچشن و زندگیشونو عوض کنن. اگر به دنبال تغییر نه تنها توی معامله گری بلکه توی زندگی مالیت هستی، توی کلاس منتظرت هستم .

یوسف مهری
مدیر عامل مجموعه آوا جهانی