مجموعه سرمایه گذاری آوا جهانی

ava jahani investment

چرا سرمایه گذاری در بورس تهران ؟

با دعوت دولت به بورس نگاه خیلی از افراد نسبت به بازار عوض شده اما انگاری یادمون رفته که این بازاری که خیلیا داخلش ضرر کردن، خیلیارو هم ثروتمند کرده. حالا شما که اینجایی و داری این مطلب و میخونی یعنی متوجه پتانسیل بالای بازار شدی اما عقل سلیم به ما میگه آقا جان اگر قرار باشه در  بازار سود کنی و ازش پول دربیاری، باید از ضرر کردنشم مطلع باشی ! 

این بحث هارو که بزاریم کنار ما کنار هم  قراره توی مجموعه سرمایه گذاری آوا جهانی باهم سرمایه گذاری داشته باشیم که برآیندش سود باشه و بالاخره خیری از این بازار به ماهم برسه.

مجموعه ما برای تحقق اهداف مالیتان در کنار شماست

دوره استراتژی شخصی

مهندس یوسف مهری

حضوری و آنلاین

۵/۵

دوره تخصصی بنیادی

مهندس یوسف مهری

حضوری و آنلاین

۵/۵

دوره تخصصی اقتصادکلان

مهندس یوسف مهری

حضوری و آنلاین

۵/۵

مشاوره و اصلاح پورتفوی

مهندس یوسف مهری

حضوری و آنلاین

۵/۵

پربازده ترین بازار توی پنج سال اخیر !

یه بنده خدایی میگه حاج آقا مهری من اگر پارسال یعنی سال ۹۹ در نوشابه میخریدم با این تورم الان سود کرده بودم تا اینکه بیام سهام بخرم !

در پاسخ به این صحبت بهتره با این مثال بگم خدمتتون که :

اگر شما پنج سال پیش یعنی سال ۹۵

۱

فعال بازار سرمایه

با سابقه بیش از ۱۰ سال

۲

برگزار کننده دوره های اقتصاد

اقتصاد کلان و اقتصاد خرد در دو بخش مقدماتی و پیشرفته

مهندس یوسف مهری

فعال بازار سرمایه با بیش از ده سال سابقه فعالیت
برگزار کننده دوره های تحلیل بنیادی، اقتصاد کلان، اقتصاد خرد و دوره تحلیل تکنیکال همراه با استراتژی شخصی

۳

برگزاری کلاسهای حضوری وآنلاین

در دو بخش عمومی و خصوصی

۴

برگزاری کلاسهای تحلیل تکنیکال و بنیادی

همراه با ارائه

نظرات دانشجویان حضوری و آنلاین

خانم اسماعیلی _ دانشجوی حضوری مهر ۱۴۰۰

بنده در ابتدا با دیدن ویدیو های پیش نیاز این حس بهم القا شد که مطالبی که ایشون میگن درست هست پیچیدست ولی به شدت تک و خاصه در عین پیچیدگی الیوت ما تو این کلاس میتونستیم درک کنیم که چه اتفاقی در بازار میوفته و همین مسئله دقیقا حلقه گمشده تحلیل ها و معاملات ما بود. به شخصه از تحلیل های ایشون سر کلاس با استراتژی خودشون خیلی لذت میبردم و اتفاق افتاد همون تحلیل ها مطمئن ترم میکرد که کلاس مناسبی و برای آموزش پیدا کردم که دقیقا اون مواردی و که برای سود کردن نیازه بدونیم از این کلاس دریافت میکنم.

علی یعقوبی_ کلاس خصوصی و مشاوره

من هم به صورت آنلاین و هم حضوری از مشهد با مهندس مهری کلاس داشتم و منی که اصلا در ابتدا قصدم آموزش دیدن نبود و از طرح مشاوره ایشون استفاده میکردم به شدت مشتاق شدم که حتما آموزش ببینم ! از نحوه تدریس ایشون میتونم بگم که مطالب به شدت کاربردی و دیدگاهشون و به صورت تمام کمال انتقال میدن داخل کلاسها و باعث میشن که هر طرز فکری از بالا و پایین بودن بازار دارید و بزارید کنار و تصمیم درست و منطقی و بگیرید . هم از مشاوره و هم کلاس خیلی راضی بودم مچکرم از ایشون و تیم خوبشون .

مصطفی ذوالقدر_ دانشجوی حضوری آبان ۱۴۰۰

من در این دوره فهمیدم که هیچی بلد نیستم! قبلا شاید حس میکرد با مطالب کمی آشنایی دارم ولی وقتی وارد کلاس شدم متوجه شدم اون چیزی که ما از آموزش میدونیم زمان تا آسمون با چیزی که یاد میگیریم فرق داره! امیدوارم همه افرادی که شرایطش و دارن بتونن داخل این کلاس شرکت کنند و از مطالبی که آقای مهری به ساده ترین شکل ممکن میگن استفاده کنند. من به شدت از کلاس راضی بودم.

خدمات مجموعه آوا جهانی

برای ارتباط با مجموعه میتونید از طریق شماره های زیر تماس بگیرید.

 

هماهنگی دفتر کرج :

۱۶ ۷۰ ۵۰ ۳۲ ۰۲۶

 

هماهنگی دفتر تهران:

۰۹۳۵۴۹۹۱۷۵۳

با توجه به نیاز عزیزان فعال در بازار های مالی، در حال حاضر ثبت نام دروه استراتژی شخصی مهندس در خصوص تکنیکال انجام میپذیرد و شما عزیزان می توانید به صورت آنلاین و یا حضوری در دوره شرکت کنید. 

اطلاعیه: 

دوره جدید از ۲ و ۳ بهمن  ماه ۱۴۰۰ آغاز  می شود.

طی یک جلسه حضوری و یا آنلاین از طریق ویدیو کال یا حتی تماس تلفنی میتوانید مستقیم با خود مهندس مهری در ارتباط باشید و از ایشان در خصوص پورتفو و سهم ها مشاوره بگیرید.

برای ست کردن تایم مشاوره و هزینه پرداختی با شماره های مجموعه تماس بگیرید.

آموزش خصوصی به صورت حضوری و آنلاین به صورت جلسه ای  امکان پذیر می باشد و شما عزیزان میتوانید با توجه  به نیاز خود مطالب را آموزش ببینید و در ابتدا سطح سنجی  صورت میگیرد تا بهترین و بالا ترین کیفیت آموزش به شما عزیزان ارائه شود.

هر شکستی یک درس برای حرکت رو به جلو است تو از شکست ها بیشتر از موفقیت هایت درس میگیری

اجازه نده شکست متوقفت کند شکست شخصیت را می سازد

0