رزرو مشاوره

چیدمان حرفه ای سبد شما

در ابتدای کار پورتفوی شما (تمامی سهم ها ) کاملا بررسی می شود و متناسب با شرایط بازار و میزران ریسک پذیری شما، در بهترین نقاط تصمیم به خرید و فروش گرفته می شود. بعد از فروش در بهترین نقاط به میزان و نسبت لازم، سهم های مستعد که جز ارزانترین سهم های بازار به شمار میروند با زمان دقیق ورود به شما عزیزان معرفی می شود. لازم به ذکر است در جلسه مشاوره یک ساعته با مهندس مهری، همه ابعاد مرتبط با سبد شما از جمله نحوه مدیریت پورتفوی و میزان خرید و فروش مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

پشتیبانی ۱ ماهه

عزیزانی که در خواست مشاوره دارند، علاوه بر اینکه میتوانند تایم مشاوره خود در تایم بازار ( ۹:۳۰ تا ۱۲:۳۰ ) ست کنند تا  هیچ فرصتی را برای تصمیم گیری در خرید و فروش از دست ندهند، میتوانند به مدت ۱ ماه از طریق شماره اختصاصی در واتساپ با مهندس مهری در تماس باشند و پشتیبانی از همین طریق در کمترین زمان ممکن صورت میگیرد. 

یکی از مزایای این پشتیبانی یک ماهه  این است که میتوان با خیالی آسوده، فرصت های خرید و فروش و نسبت ها را با بیشترین  هماهنگی و در جای مناسب انجام داد. 

هزینه معقول و متناسب با سرمایه شما

هزینه مشاوره و اصلاح پورتفوی + پشتیبانی ۱ ماهه متناسب با میزان سرمایه شما می باشد. هدف از دریافت این هزینه اندک این است که زمانی که تیم تحلیل ما  برای  پورتفوی صرف میکنند به نحوی جبران شود و شما عزیزان بیشترین بازدهی را در طول همکاری با ما کسب کنید.

برای دریافت مشاوره و ارتباط با کارشناسان فروش ما با شماره مجموعه تماس حاصل فرمایید

هزینه مشاوره برای سرمایه زیر ۱۰۰ میلیون

۶۹۰/۰۰۰ تومان

هزینه مشاوره برای سرمایه ۱۰۰ تا ۵۰۰ میلیون

۹۸۰/۰۰۰ تومان

هزینه مشاوره برای سرمایه ۵۰۰ میلیون تا ۱میلیارد

۱/۴۹۰/۰۰۰ تومان

هزینه مشاوره برای سرمایه بالای ۱ میلیارد

۱/۹۸۰/۰۰۰ تومان

رزرو مشاوره حضوری یا تلفنی
مشاوره در مجموعه ما بصورت تلفنی و حضوری امکان پذیر است. برای ست کردن تایم مشاوره میتوانید با شماره تماس مجموعه ارتباط برقرار کنید
شماره تماس مجموعه آوا جهانی

بعد از دریافت اطلاعات کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس میگیرند.

لینک کوتاه:
0